0

Webinar za 30 zł z okazji 30k obserwatorów!

Problemy żołądkowo- jelitowe.
Diagnostyka krok po kroku!

Wieczne wzdęcia, bóle brzucha, refluks, nieprzyjemne odbijania, biegunki zaparcia czy też gazy? Lekarz nie ma pojęcia co Ci dolega i otrzymujesz diagnozę IBS?  

Uwierz mi! Na pewno nie przeprowadziłeś procesu diagnostyki swojego przewodu pokarmowego w prawidłowej kolejności i w sposób prawidłowo lub nie masz pojęcia, że przy tego typu problemach pewne badania warto wykonać! 

Zapraszam Cię na webinar za symboliczne 30 zł na którym krok po kroku przeprowadzę Cię przez diagnostykę przewodu pokarmowego! 

DATA: 27 maj (poniedziałek) godzina 18.00  

Otrzymasz dostęp na żywo oraz dożywotni dostęp do nagrania w Twoim panelu kursanta.  

Po co powstał webinar ,,Problemy żołądkowo- jelitowe. Diagnostyka krok po korku?

Po pierwsze chce Wam bardzo mocno podziękować za zaufanie, bo na moim Instagramie jakiś czas temu wybiło 30 tysięcy obserwatorów. Z tej okazji naszykowałam dla Was to szkolenie za symboliczne 30 zł. Drugą kwestia jest fakt, że na co dzień dostaje od Was wiele pytań na temat diagnostyki przewodu pokarmowego. Co badać? W jakiej kolejności? Od czego zacząć? Jak sprawdzić coś w wiarygodny sposób? Czy jakieś badanie ma sens…? Niestety ale w internecie krąży wiele szkodliwych mitów na te temat, dlatego na szkoleniu chce przedstawić Ci na maxa rzetelną wiedzę z zakresu diagnostyki przewodu pokarmoweg, tak abyś znalazł/a odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w tym zakresie. 

Autor

Autor

mgr Aleksandra Miszkiewicz

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym i założycielką marki ,,sprawadladietetyka”. Na co dzień w sposób holistyczny pracuje z pacjentami, zmagającymi się z chorobami tarczycy. Pomagam im w osiągnięciu remisji, szukaniu przyczyny ich problemów zdrowotnych oraz regulacji objawów towarzyszących. Wyznaję zasady, że: lepiej zapobiegać niż leczyć, kluczowe w osiągnięciu efektu jest znalezienie przyczyny swoich dolegliwości. Brak leków, nigdy nie jest przyczyną Twoich problemów zdrowotnych. Pomogłam kilkuset pacjentom z chorobami tarczycy wyprowadzić ich zdrowie na prostą- teraz chcę pomóc także Tobie!

Webinar Problemy- żołądkowo- jelitowe. Diagnostyka krok po korku
jest dla Ciebie jeśli:

Co zyskujesz?

Program webinaru:

1.

Budowa i funkcje przewodu pokarmowego (krótko o fizjologii) 

2.

Po co potrzebna jest nam dobra praca przewodu pokarmowego i gdzie zachodzi wchłanianie poszczególnych substancji?

3.

Jakie parametry w morfologii mogą wskazywać, że mamy problem z przewodem pokarmowym (jak zmienią się poszczególne parametry i co one oznaczają?)

4.

Podczas webinaru omówimy kluczowe i najważniejsze badania pomocne w diagnostyce przewodu pokarmowego. Opowiem Ci o kolejności ich wykonywania, placówkach które polecam oraz prawidłowym przygotowaniu. Podczas webinaru opowiem między innymi o: 

5.

Badanie ogólne kału- jak je interpretować? 

6.

Gastroskopia i kolanoskopia 

7.

Diagnostyka pasożytów

8.

Diagnostyka przerostów grzybiczych 

9.

Diagnostyka h.pylori 

10.

Diagnostyka SIBO i IMO

11.

Jak sprawdzić czy masz alergię lub nietolerancje pokarmowe.

12.

Nietolerancja histaminy- diagnostyka. 

13.

Czy testy IgG na nietolerancje pokarmowe mają sens? 

14.

Co z badaniami mikrobioty kału? 

15.

Sesja Q&A z odpowiedziami na wasze pytania.

Dostępne pakiety

Pakiet Podstatowy

149,00 

Pakiet rozszerzony

300,00 

Pakiet mocno rozszerzony

400,00 

Co o moich webinarach mówią inni?

Głęboko wierzę, że ten webinar będzie dla Ciebie pomocny i raz na zawsze dowiesz się jaką diagnostykę wykonać w przypadku problemów z przewodem pokarmowym/.  

Wiem jak Ciężko o rzetelne informacje na temat diagnostyki, dlatego gwarantuję Ci, że webinar to będzie samo mięcho.

Samo mięcho bez zbędnego lania wody!
Scroll to Top